Продавець Інтернет-магазин Галина і Олег розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
11 відгуків
Інтернет-магазин Галина і Олег
+380671675608
+380 (67) 167-56-08

Як правильно наносити аромат?

Як правильно наносити аромат?

Якщо улюблений аромат здається нестійким, не поспішай лаяти сам парфум - можливо, справа зовсім не в його якості, а в тому, що ти неправильно користуєшся духами.


Секрети стійкого парфуму
Наноси аромат відразу після душу
Візьми за правило відразу після душу наносити на шкіру кілька крапель парфуму. Справа в тому, що саме в цей момент, коли шкіра ще розпарена і волога, аромат «прилипає» до неї найкраще. Тому не пожалій зробити пару «пшиків», коли виходиш з ванної, - легкий шлейф протримається протягом усього дня. А перед виходом з дому можеш вже більш грунтовно оновити аромат.

Зволожуй шкіру
Найбільш груба помилка - наносити аромат на суху шкіру, яка в підсумку зовсім буде утримувати запах. В ідеалі - користуйся зволожуючим лосьйоном для тіла з тим же ароматом, що і твій парфум. Якщо ж такого немає, то зупинись на кремі з найлегшою ароматом або зовсім без неї. Зволожена шкіра краще сприймає духи, і вони будуть триматися до 2-3 разів довше.

Чи не розтираю парфум
Найпоширеніша помилка, яку роблять багато дівчат, - розпорошити парфум, наприклад, на шию, і злегка потерти. Таким чином ти тільки допоможеш аромату швидше вивітритися! Щоб правильно нанести парфуми і продовжити запаху життя, розпорошувати парфум на відстані 25-30 сантиметрів від шкіри, зроби кілька натискань і дай аромату самостійно «осісти».

вибирай місця
Найкраще парфуми тримаються і виділяють аромат на тих місцях тіла, де температура трохи вище через розташування кровоносних судин. Аромат довше залишається на зап'ястях, за вухами, біля основи горла, на скронях, на ліктьових згинах, а також і позаду колінних згинів.

Не забудь про волосся
Існує поширена думка, що на волосся не можна наносити парфум, так як міститься в ньому спирт пошкоджує і сушити нашу шевелюру. Якщо ти теж в це віриш, то поспішаємо переконати - шкода від подібного методу дуже сильно перебільшений. Твої волосся страждає набагато менше, ніж коли ти виходиш на сонце без SPF-захисту або, наприклад, укладаєш їх за допомогою плойки. А вісь утримувати запахи волосся чудово вміють!

Вибирай більш стійкі композиції
Стійкість аромату залежить не тільки від правильного нанесення, але і від інгредієнтів. На шкода, але деякі компоненти, навіть найдорожчі, мають властивість зникати швидше. Це, наприклад, квіткові, морські і деякі фруктові ноти. А вісь найбільш стійкими парфумами вважаються мускусні, деревні і шипрові аромати.

Як правильно наносити аромат?

Аромат найкраще «звучить» там, де пульсує кров:

кистьовий суглоб (там, де ми міряємо пульс);
ліктьовий суглоб (внутрішня сторона);
за вухами;
западинка на грудях.
Добре тримають аромат волосся, тому можна «скропити» шию і потилицю.

Якщо вам дуже хочеться, щоб за вами «тягнувся» гарний ароматний шлейф, можна нанести аромат під коліна і на поділ сукні з виворітного боку.

На завершення рекомендуємо розпорошити аромат вгору і увійти в цю хмару.

Як вибрати аромат?

Правило 1. Не варто відразу пробувати багато ароматів. Зустрітися з 3-4 ароматами, тоді Ви не заплутаєтеся в них і зможете є ятати запах.

Правило 2. Не розпилюйте аромат з флакона в ковпачок. Намагайтеся не слухати аромат прямо з флакона або пробника. Наносьте його на блоттери або чистий хустинку. Вибравши таким чином сподобався аромат, обов'язково нанесіть його на шкіру, щоб зрозуміти, як він «живе» на вашій шкірі. На вас і вашої подруги один і той же аромат може звучати зовсім по-різному.

Правило 3. Не купуйте аромат по самому першому враженню. Погуляйте з ним трохи, дочекайтеся нот серця (через 15-30 хв.), Які будуть супроводжувати вас протягом дня після того, як самі вивітряться летючі, верхні ноти, і тільки після цього зробіть свій вибір.

Правило 4. Враховуйте погодні, кліматичні та ситуаційні фактори. Пам " ятайте, що у вологому теплому повітрі аромати поширюються інтенсивніше, ніж у холодному і сухому. Більш легкі аромати універсальні, а яскраві і насичені композиції не завжди будуть доречні в офісі або на пляжі. Зате на романтичному побаченні вони швидше звернуть на себе увагу.

Правило 5. Перетворіть процес вибору аромату в задоволення.

Гарний настрій - найкращий порадник у такій непростій справі, як вибір аромату.

 

Якщо улюблений аромат здається нестійким, не поспішай лаяти сам парфум – можливо, справа зовсім не в його якості, а в тому, що ти неправильно користуєшся духами.

Секрети стійкого парфуму

Наноси аромат відразу після душу

Візьми за правило відразу після душу наносити на шкіру кілька крапель парфумів. Справа в тому, що саме в цей момент, коли шкіра ще розпарена і волога, аромат «прилипає» до неї найкраще. Тому не пожалій зробити пару «пшиков», коли виходиш з ванної, — легкий шлейф протримається на протязі всього дня. А перед виходом з дому можеш вже більш ґрунтовно оновити аромат.

Зволожуй шкіру

Найбільш груба помилка – наносити аромат на суху шкіру, яка в підсумку зовсім не буде утримувати запах. В ідеалі – користуйся зволожуючим лосьйоном для тіла з тим же ароматом, що і твій парфум. Якщо ж такого немає, то зупинись на кремі з найлегшої ароматом або зовсім без неї. Зволожена шкіра краще приймає духи, і вони будуть триматися до 2-3 разів довше.

Не розтирай парфум

Найпоширеніша помилка, яку роблять багато дівчат, — розпорошити парфум, наприклад, на шию, і злегка потерти. Таким чином ти допоможеш аромату швидше вивітритися! Щоб правильно нанести парфуми і продовжити запаху життя, розпорошуй парфум на відстані 25-30 сантиметрів від шкіри, зроби кілька натискань і дай аромату самостійно «осісти».

Обирай місця

Найкраще парфуми тримаються і виділяють аромат на тих місцях тіла, де температура трохи вище з-за розташування кровоносних судин. Аромат довше залишається на зап'ястях, за вухами, біля основи горла, на скронях, на ліктьових згинах, а також і позаду колінних згинів.

Не забудь про волосся

Існує розхожа думка, що волосся не можна наносити парфум, так як міститься в ньому спирт пошкоджує і сушить нашу шевелюру. Якщо ти теж в це віриш, то поспішаємо переконати – шкода від такого методу дуже сильно перебільшений. Твоє волосся страждають набагато менше, ніж коли ти виходиш на сонці без SPF-захисту або, наприклад, укладаєш їх за допомогою плойки. А от утримувати запахи волосся чудово вміють!

Вибирай більш стійкі композиції

Стійкість аромату залежить не тільки від правильного нанесення, але і від інгредієнтів. На жаль, деякі компоненти, навіть найдорожчі, мають властивість зникати швидше. Це, наприклад, квіткові, морські та деякі фруктові ноти. А ось найбільш стійкими парфумами вважаються мускусні, деревні і шипрові аромати.

Як правильно наносити аромат?

Аромат найкраще «звучить» там, де пульсує кров:

  • кистьовий суглоб (там, де ми міряємо пульс);
  • ліктьовий суглоб (внутрішня сторона);
  • за вухами;
  • западинці на грудях.

Добре тримають аромат волосся, тому можна «окропити» шию та потилицю.

Якщо вам дуже хочеться, щоб за вами «тягнувся» красивий ароматний шлейф, можна нанести аромат під коліна і на поділ сукні з виворітного боку.

У завершенні рекомендуємо розпорошити аромат вгору і увійти в цю хмару.

Як вибрати аромат?

Правило 1. Не варто відразу пробувати багато ароматів. Познайомтеся з 3-4 ароматами, тоді Ви не заплутаєтеся в них і зможете запам'ятати запах.

Правило 2. Не розпорошуйте аромат з флакона в ковпачок. Намагайтеся не слухати аромат прямо з флакона або пробника. Наносите його на блоттери або чисту хусточку. Вибравши таким чином вподобаний аромат, обов'язково нанесіть його на шкіру, щоб зрозуміти, як він «живе» на вашій шкірі. На вас і вашій подрузі один і той же аромат може звучати зовсім по-різному.

Правило 3. Не купуйте аромат по самому першому враженню. Погуляйте з ним трохи, дочекайтеся нот серця (через 15-30 хв.), які будуть супроводжувати вас протягом дня після того, як самі вивітряться летючі, верхні ноти, і тільки після цього зробіть свій вибір.

Правило 4. Враховуйте погодні, кліматичні та ситуаційні фактори. Пам'ятайте, що у вологому теплому повітрі аромати поширюються інтенсивніше, ніж у холодному і сухому. Більш легкі аромати універсальні, а яскраві і насичені композиції не завжди будуть доречні в офісі або на пляжі. Зате на романтичному побаченні вони швидше звернуть на себе увагу.

Правило 5. Перетворіть процес вибору аромату в задоволення.

Гарний настрій – найкращий порадник у такій непростій справі, як вибір аромату.